مشاوره خانواده نوجوانان

مشاوره خانواده نوجوانان

Posted on

بهترین مشاور خانواده نوجوانان.  برای ملاقات یا از طریق فضای مجازی با بهترین مشاور خانواده نوجوانان در تهران با شماره ۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶–۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰-۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰ در تماس باشید شما می توانید در مورد مشاور خانواده نوجوانان به صورت حضوری در تهران- نیاوران چهارراه مژده نبش نجابت جو پلاک ۳۵۲ طبقه دوم شمالی بانک پاسارگاد داشته باشید . همچنین مشاوره نوجوانان با تلگرام، واتس اپ، ایمو یا اینستگرام  یا هر اپ دیگری داشته باشید. با این حال داشتن وقت قبلی برای هر نوع مشاور خانواده نوجوانان ضروری است.

 

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

مشاوره خانواده نوجوانان

به دلیل متفاوت شدن شیوه های جدید زندگی ؛ زندگی در مقطع برای نوجوانان به شدت و بسیار حساس می باشد.
به گونه ای که استخوان بندی اصلی تمامی افراد در دوره نوجوانی رخ می دهد. و این دوره نوجوانی می باشد که بذر کاشته شده را در دوره جوانی و میانسالی برداشت می کنند. این دوره به دلیل حساس بودنیکی از مهم ترین دوره‌های زندگی انسانهاست اگر نوجوان راه خود را در این دوره کج بهرود به شدت می‌تواند خطرآفرین باشد. زیرا به راهی که رفته به شدت عادت کرده و ترک این عادت بسیار سخت و خیلی جاها غیر ممکن می باشد. والدین سعی کنند با مشاوره خانواده نوجوانان در ارتباط باشند که در این دوره بتوانند فرزندان و نوجوانان عزیز و دلبند نشان را به طور دقیق و حساب شده و برنامه ریزی شده پیش ببرند. اصولا مشاوره خانواده نوجوانان این دوره را بسیار دوره اساسی می داند و در این دوره نسبت به دوره های دیگر کمی سخت تر می گیرند. حتما مطلع هستید و والدین این موضوع را به خوبی می‌دانند که دوره نوجوانان به قدری مهم می باشد که امکان هرگونه اشتباه و یا خطایی از او سر بزند به یاد داشته باشیم که ما نمی‌توانیم همه رفتار نوجوانان را زیر نظر بگیرید و یا همه اشتباهات و کارهای او را نمی توانیم ببینیم پس باید شیوه روش نوجوانان را از عمق درست کنیم تا هیچ وقت به سمت خلاف و یا راههای غیر برگشت نروند. تمامی اتفاقات به دست مشاوره خانواده نوجوانان انجام می گیرد.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

مشکلات نوجوانان چیست؟
۱_امکان مبتلا شدن به مواد مخدر
۲_عاشق شدن
۳_مشکلات درس و مشکلات تحصیلی
۴_انتخاب دوستان نادرست
۵_مشکلات بلوغ و مشکلات جنسی
۶_خجالتی بودن
۷_نداشتن اعتماد به نفس

و خیلی از موارد دیگری که او را می‌تواند از جامعه دور کند و او را به سمت راه های اشتباه و پر خطر بیاندازد. شک نکنید اگر نوجوان نتواند نیازهای درست زندگی خود را بر طرف کند و همچنین نتواند مثل بقیه انسانها به درستی زندگی کند بذر خلاف در رو کاشته می شود. اصولاً تمامی کسانی که اد شده‌اند خلاف را در دوره نوجوانی شروع کرده‌اند.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

یکی از مهمترین علل دوره نوجوانی چیست؟

در بازه سنی بهترین دوره برای یادگیری و یاد گرفتن هر گونه تخصص دوره نوجوانان می باشد. اگر بتوانیم با مشاوره خانواده نوجوانان ارتباط برقرار کنیم و با انجام استعدادیابی استعداد نوجوان خود را بهتر به سنجی می‌توانیم از دوره نوجوانی او را زیر نظر تخصص پرورش داده و حرفه ای او را به خوبی پرورش دهیم. تا نوجوان عزیزمان بتوانند در آینده از این استعداد خود به خوبی بهره ببرد.

مشاوره خانواده نوجوانان
مشاوره خانواده نوجوانان

۰۲۱۲۶۸۵۲۹۶۰
۰۲۱۲۶۸۵۲۹۴۰
۰۲۱۲۲۷۱۵۸۸۶
۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴
۰۹۱۲۳۲۴۵۵۱۰
اینستاگرام👈 @DR.RAVANSHENAS1
تلگرامTelegram.me/ravanshenasiii

 

مشاوره خانواده نوجوانان ، مشاوره خانواده نوجوانان تهران ، مشاوره خانواده نوجوانان جدید ، مشاوره خانواده نوجوانان متخصص ، مشاوره خانواده نوجوانان ایرانی

2 thoughts on “مشاوره خانواده نوجوانان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *